״כולם מדברים על חברות ומשקיעים אף אחד לא מדבר על היזמים בתחילת דרכם״

ניצן פלג, מייסד סידביז וקהילת היזמות של ישראל בכנסת ישראל

בחודש ינואר 2024 התקיימה ועדת משנה לקידום ועתיד ההייטק הישראלי בראשות מנהל הועדה ח"כ מר אביגדור ליברמן. בועדות אלו מתאספים מגוון רחב של בכירי תעשיית ההון סיכון והסטארט-אפים, ביניהם סמנכ"ל החברה מר ניצן פלג, האדם אשר ממונה על אחריות אספקת הערך, המוטביציה וקידום יזמים צעירים לרבות ניהול קהילת היזמות של סידביז – IEC, וכל זאת למען עתיד כלכלי ועסקי טוב יותר למדינת ישראל.

ניצן השתתף בועדה והשמיע את קולם וכאבם מהשטח של יזמי העתיד של המדינה וגם הצליח להישען על הרבה דברים חיובים שקורים בשטח: "חשוב לי להסתכל על חצי הכוס המלאה למרות שקשה מאוד, התקופה של השנים האחרונות גרמה ליזמים להתמודד לבד ולהגיע להכנסות ומכירות בכוחות עצמם, מושגים כמו Bootstrap ו- Lean Startup מילים ששומעים לא מעט ואני שמח על כך שמגיעים לשלב גיוס בצורה טובה יותר".

Play Video
יש לך שאלות נוספות?
אל תהסס/י לפנות אלינו
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

2 תגובות

  1. כל הכבוד על שיח מכבד עם העלאת כל הנקודות החשובות ליזמים בתחילת דרכם

  2. כל הכבוד על שיח מכבד עם העלאת כל הנקודות החשובות ליזמים בתחילת דרכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המומחים של סידביז

"כוחה של קהילה" – כיצד קהילות יזמים מכריעות את עתיד הסטארט-אפים? סיכום שנת 2023

בעולם המהיר של טכנולוגיה ועסקים, יזמים מצליחים מסתמכים לעתים קרובות על קהילות תומכות כדי להניע את המיזמים שלהם קדימה. מאמר זה נועד לסכם עבורכם את שנת 2023 וכל הקרה בקהילה: ההרצאות, קבוצות הוואטספ השונות, החיבורים ובעיקר החתונות היפות שזיהינו שנוצרות. סיכום תמציתי של יזמים שהשיגו אבני דרך משמעותיות במהלך השנה כל זאת באמצעות שיתוף פעולה, משאבים משותפים, קהילה זו הוכיחה את עצמה ככלי להצלחתם הקולקטיבית.

המשך קריאה »
יזם השנה 2023 - תמיר מגן, מייסד ומנכ"ל SPIRITT
המומחים של סידביז

יזם השנה של קהילת IEC מבית Seedbiz הוא תמיר מגן, מייסד-שותף ומנכ"ל SPIRITT

אנו גאים להציג את הבחירה שלנו לתואר "יזם השנה לשנת 2023" – תמיר מגן, מייסד-משותף ומנכ"ל ספיריט (SPIRITT). כבכל שנה באירוע השנתי, שהוא מועד ציון להתבוננות וחגיגת החדשנות, חברי הצוות שלנו ניתחו ושקלו את מגוון הפעילויות וההישגים של כל חברי הקהילה. הבחירה ליזם השנה מתבצעת בהתחשב בתרומה משמעותית לתחום, הישגים בשטח, והובלת מיזמים מוצלחים במיוחד במהלך השנה החולפת.

המשך קריאה »