אודות

מי אנחנו?

סידביז הוקמה ע"י יזמים, משקיעים ואנשי מקצוע מגוונים מעולם הסטארט-אפ וההון סיכון, שזיהו את הסיבות העיקריות לכישלון מיזמים בשלבים מוקדמים, על אף שהמייסדים והמיזם היו בעלי פוטנציאל רב להצלחה.

המטרה שלנו

להעלות את אחוזי ההצלחה של יזמי סטארט-אפ ומשקיעי הון סיכון.

Seedbiz site logo

איך אנחנו עושים את זה?

מידע

קהילה – IEC, הרצאות, ייעוץ והכוונה.

פרקטיקה

איסוף מידע, תכנון והקמת הסטארט-אפ והכנה לגיוס משקיעים ושותפים אסטרטגיים.

קישורים

חיבור בין שותפים אסטרטגיים ומשקיעי הון סיכון לבין יזמי סטארט-אפ

Seedbiz מחוייבת לכללי ארגון "אמון הציבור", המבטאים סטנדרטים גבוהים של אמת והגינות בפרסום, גילוי נאות ושקיפות מידע, שירות נאות ואחריות למוצר, הגינות בעריכת חוזים ובקיומם, שמירה על פרטיות וכיבוד החוק.

צוות הליבה

דניאל קוגלר - מנכ"ל סידביז

מנכ"ל ומנהל המח' העסקית

CEO

יזם ובעל מספר עסקים, מומחה לניהול, בניית אסטרטגיה וגיוס הון. הוביל גיוסי הון רבים, ניסיון רב בניהול אופרציות וסדר ארגוני.

סמנכ"ל החברה

COO

יזם ובעל מספר עסקים, מומחה ליח"צ ובעל קשרים עסקיים רבים עם הגורמים המובילים במשק, מומחה למשא ומתן. מלווה ומחבר יזמים ובעלי עסקים בעסקאות מגוונות.

שותף ומנהל מח' מימון וקשרי משקיעים

יועץ מקצועי בתחום מכירות בינלאומיות, פיתוח שווקים חדשים, ניסיון מוכח של שנים בתעשיית ההייטק כמשקיע וכמוביל חשיבה עיסקית ייחודית.

מאיר קוגלר

כלכלן בכיר ומנהל המח' הפיננסית

חבר הנהלה לשעבר בחברות תקשורת והייטק (תדיראן, פלאפון ובזק בינלאומי). ניסיון רב שנים בתחומי תכנון ובקרה, ניתוח דוחות כספיים וכדאיות השקעות.

נטע ברבן

מנהלת קשרי יזמים

Head of Entrepreneur Relations

מנהלת לקוחות בכירה עם ניסיון עשיר בניהול פרויקטים, ליווי וייעוץ ללקוחות אסטרטגיים. בעלת רקע נרחב בשיווק ופרסום דיגיטלי ממשרדי הפרסום הגדולים בארץ.

אלון פורז

מומחה למענקי מדינה

Gov Grants Exp

משפטן ורו"ח מומחה בהליכי מענקים והטבות מהמדינה, הלוואות בערבות המדינה. בעבר אלון כיהן כמפקח במס הכנסה ועסק בתחום המיסוי אל מול חברות הייטק גדולות, יזמים וקבלני בניין.

אהרון גרניק

סמנכ"ל פיתוח עסקי

V.P Business Dev

מומחה בליווי ושדרוג מיזמים ועסקים החל משלב רעיון דרך הרחבת מודלים עסקיים ועד להכנה מנטלית לקראת יציאה למשקיעים וגיוס שותפים.

ארט דיירקטור

Art Director

בעל ניסיון עשיר עם כמעל לעשר שנות עשייה. ביצע עבודות גדולות למוסדות וגופים גדולים. בעל כישרון וטאץ' ייחודי המשדרגים את הליכי השיווק במיזמים, המובילים לתוצאות בשטח.

מנהל טכנולוגי

C.T.O

ניסיון עשיר כמפתח WEB, תואר מצטיין בפסיכולוגיה מביא עימו יכולות חשיבה אסטרטגית ומקיפה. מומחה לאוטומציות ומערכות לייעול וניהול תהליכים.

אהרן (רוני) ליוש

אנליסט עסקי בכיר

SBA

יועץ ארגוני מוסמך, מצטיין תכנית מנהל עסקים של האוניברסיטה העברית. אשף Data ומחקר עסקי, בעל ניסיון עשיר במחקר איכותני וכמותי.

גל בנימין המבורגר

מ. מח' יזמים ישראל - ארה"ב

Director of US - Israel Relations

יזם מנוסה עם אנרגיה חיובית מדבקת, הוציא לפועל סטארט-אפים, מוצרים ופטנטים רבים, שותף במס' מיזמים, ניסיון כיזם בגיוס הון, בעל רשת קשרים ענפה בארה"ב, מקסיקו וסין.

שותף, ועדת ייעוץ

Advisory Board

סמנכ"ל ישראגז לשעבר אשר ליווה את עסקת סונול. בעלים של חברת ITS אשר הקימה פלטפורמה להשקעות יחודית בסטארטפים ויחד עם סידביז תבצע השקה בתחילת שנת 2021.

איתי ביג'אוי - מומחה SEO

מומחה SEO

SEO Expert

מומחה קידום אתרים, מנהל את צוות ה-SEO של סידביז ולקוחותיה בארץ ובחו"ל. בעל ניסיון של עשור בתחום ועבד בעבר בחברות גדולות במשק.

נועה - מנהלת אדמיניסטרטיבית

נועה מויאל

מנהלת אדמיניסטרטיבית

A.D

רינת מיזן מנהלת המתחם

רינת מיזן

מנהלת המתחם

משה בן מאיר

יועץ מס

E.T.C

בעלי חברת "משה בן מאיר ייעוץ מס"

רונית בן מאיר

מומחית בשירותי הנה"ח לסטארט-אפים

אלעד רשטיק

עו"ד אלעד רשטיק

יועץ משפטי חיצוני

E.L.A

משרד "איתן מהולל שדות"

רז לנדאו

עו"ד רז לנדאו

יועץ משפטי חיצוני

E.L.A

משרד "איתן מהולל שדות"

איך הצלחה של יזמים משפרת את איכות החיים של כולנו?

האג'נדה שלנו

1

היזם הוא הגורם הכי חשוב להצלחת המיזם

כל יזם ומשקיע כבר הבינו שהמרכיב הכי חשוב בהצלחה של סטארט-אפ, הרבה יותר מהרעיון עצמו, הוא היזם – הכוח המניע של המיזם.

הבעיה היא שכיום אנשים מכירים את המותגים פנגו, waze, NIKE וכד',
אך לא מכירים את: אורי לוין (מייסד waze) ולא את שלמה זיטמן (ממציא "פנגו") או את פיל נייט (מייסד "NIKE").

2

"לשרוף את הספינות מאחורייך"

הרבה יזמים בתחילת דרכם מגיעים עם חששות ומשאירים ספינות מאחוריהם לברוח ואומרים לעצמם "אם זה לא יצליח אז אחזור להיות שכיר" או "לא אצא לדרך עד שאגייס הון ראשוני".
אנו מאמינים שבדרך הזאת יזם יתקשה מאוד להצליח.

יזם צריך לקבל החלטה שהוא יזם בכל נימי נפשו ולהתמיד בדרכו – תוך כדי יהיו כשלונות שיבנו אותו ויהוו כ"שכר לימוד" בדרך להצלחה.

רובם הגדול של היזמים הגדולים נכשלו במיזם הראשון אך הצליחו בענק בשני או בשלישי וזאת בזכות הניסיון שצברו. דוגמא ליזמים ששרפו את הספינות מאחוריהם והצליחו בענק בעקבות ההתמדה: וולט דיסני, ביל גייטס, אופרה ויינפרי, הנרי פורד ורוב היזמים הגדולים ברחבי העולם.

3

תכנון קודם לביצוע

ישנם יזמים שקודם כל מבצעים ורק אז מתחילים לחשוב ולתכנן, לדוגמא: "קודם כל נפתח את המוצר ואז נבצע תוכנית עסקית, פיננסית, מחקר שוק ומתחרים, אסטרגיה, אבני דרך ועוד…"
מה שקורה בסופו של דבר – היזמים מוציאים מוצר שאין לו ביקוש או שלא מאופיין נכון ומפסידים לא מעט כסף, בעסקים יש דרך – קודם מתכננים ואז מבצעים.