בדיקת התאמה לגיוס הון

מהי בדיקת התאמה לגיוס הון?

בדיקת ההתאמה, לעתים דיו דיליג'נס (Due Diligence) היא בדיקת חברה טרום חשיפתה למשקיעים/רוכשים/שותפים פוטנציאליים על ידי גוף או אדם אשר מייצג אותם.

הבדיקה הינה חובה כגוף המשמש צומת בין משקיעים מגוונים מרחבי העולם לעבר יזמים וחברות שאנו מלווים או מגיעים באמצע דרכם/גיוסם.

כל זאת על מנת להעלות את הסיכוי לעסקה מוצלחת ומתמשכת כאשר סידביז יודעת מה הצרכים של החברה ומה צרכיהם של המשקיעים.

לקוחות אשר עברו את מחלקות קבוצת סידביז אינם צריכים למלא טופס זה.

תוכנית עסקית לסטארט אפ

למה חברה חייבת בדיקת התאמה?

בדיקת התאמה היא מול החברה ומי מטעם הדירקטורים (מקבלי ההחלטות בה). במסגרת ההליך נבצע בירור מקיף על המצב הנוכחי שהחברה נמצאת, דרישתה והתמורה אשר מציעה.

כל זאת במטרה להנגיש לחברה משקיעים / גופים / סינדיקטים,קרנות הון סיכון, גופים ציבוריים, חברות פרטיות בארץ ומעבר לים אשר עברו גם הליך סינון מקיף על צרכי ההשקעה והמטרה.

בכך שני הצדדים הנפגשים מחר עברו סינון על ידי מומחי סידביז אשר סידביז מלווה את תהליך העסקה מא' ועד ת' לרבות רכישות, מיזוגים, השקעות בכל סדרי הגודל.

איך עובד תהליך בדיקת ההתאמה?

הליך הבדיקה יכלול כחובה מילוי טופס זה  ופגישה עם מנהל מחלקת מימון וקשרי משקיעים לרבות מפגשים עם גורמים בכירים בחברה, ביקור באתרי הפעילות שלה, פגישות עם גורמים מממנים, ניתוח תחזיות החברה, בדיקת התוכנית העסקית שלה וכו'.

מה היתרון בתהליך גיוס הון עם קבוצת Seedbiz?

קבוצת סידביז הינה גוף המספק מעטפת תחת קורת גג אחת הן ליזמים והן למשקיעים.

קבוצת סידביז מנגישה, מחברת ומייצאת עבור משקיעים פרטיים, אנג'לים, קרנות הון סיכון, גופים מוסדיים, חברות ציבוריות, סינדיקטים בארץ ובעיקר מעבר לים כמו גם מייצגת גופים גדולים בחו"ל ומבצעת עבורם שירותי סקאוטינג (Scouting)

טופס בדיקת התאמה