ייעוץ עסקי לסטארט-אפ

עולם היזמות הוא עולם מרתק, אך גם מאוד מורכב ומאתגר. בכל רגע, היזם וצוותו צריכים להתמודד עם אתגרים רבים ולתת מענה ישיר למגוון אתגרים והליכים שונים בזמן אמת, ולעתים גם ללא רחמים. 

בנוסף, גם המיזם עצמו חייב להתנהל בצורה מסודרת וחכמה כדי להמשיך ולהצליח לטווח הארוך, וכל תהליך משמעותי שנועד להתפתחות החברה דורש חשיבה מושכלת כדי להגיע לשלבים הבאים.

ישנם מקרים בהם דווקא היזם עצמו לא יכול להבחין בנושאים קריטיים מפני שהוא שקוע באינספור דברים ו/או עסוק בכיבוי שריפות. ייעוץ מקצועי מצד שלישי יוכל לתת מענה מלא, לכוון לפעולות הנכונות ולחסוך לכם זמן, משאבים ועוגמת נפש כדי שתוכלו להתרכז בסטארט-אפ שלכם.

לשאלות ופרטים נוספים

למה אני צריך ייעוץ לסטארט-אפ שלי?

כל יזם סטארט-אפ, בשלב מסויים נמצא כל כך עמוק בתוך המיזם, כך שמתקשה לבחון סיטואציות מנק' מבט רחבה ולתכנן לטווח הארוך. במהלך ההיסטוריה קמו מיזמים רבים עם רעיונות מבריקים ויזמים נפלאים, אך הם נפלו הרבה פעמים דווקא בגלל בעיות מינוריות שהם לא שמו לב אליהן – דווקא בגלל שהם נמצאים עמוק בתוך הסיפור, או כי הם לא נתנו לבעיה את העדיפות ותשומת הלב הנדרשת.

דווקא בזכות גורם צד שלישי מנוסה אשר יוכל להעניק לכם זווית ראיה שונה, תוכלו לפתור נושאים מורכבים ביתר קלות. בנוסף לכך, הידע והניסיון יאפשרו לכם ללמוד יותר תוך פחות זמן ולקצר תהליכים שונים שהיו דורשים מכם הרבה יותר – בנוסף להימנעות מטעויות שהיועץ שלכם כבר עבר וטיפל בהן בעבר.

למה כדאי לי לבחור בשירותי ייעוץ לסטארטאפים עם Seedbiz?

סידביז מורכבת מיחידות עצמאיות אשר כל אחת מהן מחזיקה במומחים בתחומם אשר ישמחו לחלוק איתכם את הידע שהם צברו ולהכיר לכם כלים, אפשרויות ורעיונות שלא חשבתם עליהם מעולם. בנוסף, המבנה הייחודי שלנו מאפשר לכם גמישות מירבית – במקום לנסות ולמצוא יועץ בנושא ספציפי ולאחר מכן לחפש אחד אחר כשאתם בוחנים נושא אחר, כאן תוכלו לבחור את הנושאים בהם אתם מעוניינים לקבל חיזוק, תמיכה וליווי ובכך לחסוך עוד יותר זמן על עצם תהליך האיתור עצמו.

היכולות שלנו מאפשרות לנו לייעץ לכם לכל אורך הדרך, והעובדה כי עזרנו לסטארט-אפים לגייס מעל 50 מיליון ש"ח מוכיחה כי אנחנו מבינים את השוק ויודעים איך דברים עובדים – גם עבורכם.

דבר המומחה

שאלות ותשובות

סידביז הינו גוף ייחודי אשר מאפשר לכם לקבל שירותי ייעוץ למיזמים ממגוון מחלקות ובמודל גמיש, על אחת כמה וכמה כזה שיוכל לתת לכם מענה בכל שלב בדרך שלכם להצלחה – וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על התוצאות שלנו בשטח, עם יותר מ-50 מיליון ש"ח שגויסו עבור סטארטאפים שליווינו.

בוודאי. אתם יכולים לבחור כל נושא שאתם רוצים להתמקד בו, ואנו כבר נצוות לכם יועץ מקצועי שבא בדיוק מהעולם הזה, מבין את הצרכים, הרצונות והדרישות שלכם – ויוכל לתת לכם מענה חד ומדויק.

אתם מוזמנים להגיע אלינו בכל שלב ושלב, אנו מכירים את עולם היזמות מכל זווית ונשמח לייעץ לכם מהרגע הראשון.

בוודאי שלא. היזמים שלנו החזיקו, הובילו ועבדו עם מיזמים במגוון סגמנטים ומכל קצוות הגלובוס. אנו מכירים מצוין את כל השווקים המובילים ויש לנו את האפשרות לקשר אתכם עם מומחים לשווקים מקומיים שונים כדי לחזק את האימפקט.

מיזמים אשר נמצאים בצמתים מוכרים כגון: לקראת גיוס הון, קושי במימוש המודל העסקי, אתגר מול בעלי מניות וכו'.

רוצים להקפיץ את המיזם שלכם כמה שלבים קדימה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם