יזם השנה של סידביז לשנת 2021 – נועם חכמון, מייסד Skillset

אהרון גרניק, נועם חכמון ודניאל קוגלר

כמדי סוף שנה, התכנסנו כל צוות סידביז, על מנת לבחור את היזם או היזמת של שנת 2021. אנו מודדים את היזמים והמיזם בפרמטרים החשובים בשרשרת אבני הדרך המהותיות של המיזם, אותם אנו משווים לשנה הקודמת ומנתחים את דרך ההתקדמות של המיזם בהובלת היזמים.

יזם השנה של Seedbiz לשנת 2021 הוא נועם חכמון, מייסד ומנכ"ל חברת Skillset.

Skillset הנה פלטפורמה ללימוד מיומנויות ספורט ע"י שחקני הספורט המובילים בעולם (עמוד המיזם של סקילסט). נשיא קבוצת הכדורגל של ברצלונה – ז'ואן לאפורטה הצטרף כשותף במיזם, כל זאת באמונה רבה, ז'ואן אף נכח באירוע יוקרתי שחברת Skillset קיימה בתחילת פעילותה כאן בישראל. בין יתר שותפי המיזם תוכלו למצוא את שחקן ליגת העל, עידן ורד, אשר כבר בשלב מוקדם האמין ברעיון והשקיע בחברה, כפי שחווה מניסיונו הרב כספורטאי, החל מקבוצות הילדים ונוער ועד הבוגרים ותרומתו לנבחרת ולכן יש בידו את כל הידע והחזון לשפר ולייעל את סטנדרט לימודי הספורט.

נועם חכמון וז'אן לאפורטה באירוע יריית הפתיחה של Skillset בישראל

נועם חכמון רשם לזכותו צעד מהותי עבור המיזם בכך שצירף כמשקיע ושותף את מר מיטש לאו, ממייסדי Netflix, דבר שגרם לכוח עצום ברמה האסטרטגית והבינלאומית.

כשאנו בוחרים את יזם השנה, אנו מסתכלים רוחבית על כל המעשים היזמיים שלו הן לטובת המיזם והן לטובת האנושות. ב-2021 נועם יזם את "מונדיאליטו פסח" בהשתתפות כוכבי ישראל עבור עמותת "כנפיים של קרמבו" – עמותה לתנועת נוער בעלי צרכים מיוחדים. כמו כן, הוביל את הבאת הסופר קאפ הצרפתי בבלומפילד, ישראל.

נועם חכמון ריכז את כוכבי ישראל לערב אחד שכולם התגייסו בו לעשות טוב

נועם חכמון בחדר ההלבשה בבלומפילד, דקות לפני פתיחת הסופר קאפ הצרפתי

נועם הציג השנה התקדמות גדולה והישגים מרשימים עם המיזם Skillset, החל מהחתמה בבלעדיות של שחקנים מהטופ העולמי, ביניהם סרחיו קון אגוארו, לוקה מודריץ', וירג'יל ואן דייק, ג'ורג'ו קייליני ועוד, גיוס שותף טכנולוגי עם רזומה עשיר, צירוף מספר משקיעים נוספים שהשקיעו בחברה ביניהם לאון קרופניק ושוער ליגת העל, אריק ינקו אשר הביעו אמון גם הם במיזם. בנוסף לכך נרקמים מספר שיתופי פעולה גדולים שייחשפו בקרוב.

נועם חכמון במעמד חתימה עם ג'ורג'ו קייליני

אנו מאחלים לך ולכל צוות Skillset, בשם כל צוות סידביז, המשך עשייה מבורכת ושתהיה שנה לא פחות טובה מקודמתה בכל הפרמטרים והאפיקים.

שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *