יזם השנה של קהילת IEC מבית Seedbiz הוא תמיר מגן, מייסד-שותף ומנכ"ל SPIRITT

יזם השנה 2023 - תמיר מגן, מייסד ומנכ"ל SPIRITT

אנו גאים להציג את הבחירה שלנו לתואר "יזם השנה לשנת 2023" – תמיר מגן, מייסד-משותף ומנכ"ל ספיריט (SPIRITT). כבכל שנה באירוע השנתי, שהוא מועד ציון להתבוננות וחגיגת החדשנות, חברי הצוות שלנו ניתחו ושקלו את מגוון הפעילויות וההישגים של כל חברי הקהילה. הבחירה ליזם השנה מתבצעת בהתחשב בתרומה משמעותית לתחום, הישגים בשטח, והובלת מיזמים מוצלחים במיוחד במהלך השנה החולפת.

בשנה האחרונה, שהייתה מלאה באתגרים כמו רפורמות משפטיות, העלאות ריבית, ואי ודאות בתחום ההון סיכון והיי-טק, אופיו ויכולותיו של תמיר מגן כיזם בלטו במיוחד. הוא והצוות שלו ב-SPIRITT נקטו גישה חדשנית וייחודית, פיתחו מוצר שמתרגם תיאור מילולי לאפליקציה פונקציונלית, מהווה פריצת דרך בתחום היזמות והטכנולוגיה.

ההישגים של תמיר מרשימים: הסטארטפ-אפ SPIRITT נבחר לאחד הסטארטאפים המבטיחים ביותר על ידי "Geektime", והוא עצמו זכה להכרה כאחד מ-"30 Under 30" תאור יזמים המבטיחים של "Forbes". תמיר וספיריט נבחרו להיות בין חמשת הזוכים בדירוג הסטארט־אפים הישראליים המבטיחים של The Next Big Thing בתחום הבינה המלאכותית. כמו כן, הוביל תמיר סבב השקעה מרשים של 13.5 מיליון דולר.

אך לא רק בעולם העסקים תמיר מצטיין. בתקופת מילואים, הוא מייצג את המדינה בכבוד רב ומגן עליה בגופו. בין לבין, הוא מצא זמן להגיע ולקבל את התואר שהענקנו לו, תוך שהוא מדגים את המחויבות וההתמדה שהפכו אותו למוביל בתחומו.

תמיר בתגובה: "מתחילת המלחמה אני במילואים וכולם רואים מה המדינה עוברת, תואר יזם השנה נתן לי קצת חיוך בתקופה מורכבת שכזו ואני מודה על כך לסידביז ולקהילה הרחבה שהיא מטפחת, אני רוצה לומר שהתואר הזה שייך באופן מלא ושווה לצוות של SPIRITT שדוחף יום יום את הגבול של מה אפשרי לעבר החזון שלנו להפוך יזמות לנגישה לכולם."

דניאל קוגלר, תמיר מגן וניצן פלג

דניאל קוגלר, מנכ"ל Seedbiz וניצן פלג, סמנכ"ל Seedbiz ומנהל פעילות קהילת IEC יחד עם תמיר מגן בטקס הענקת התואר.

שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

המומחים של סידביז

"כוחה של קהילה" – כיצד קהילות יזמים מכריעות את עתיד הסטארט-אפים? סיכום שנת 2023

בעולם המהיר של טכנולוגיה ועסקים, יזמים מצליחים מסתמכים לעתים קרובות על קהילות תומכות כדי להניע את המיזמים שלהם קדימה. מאמר זה נועד לסכם עבורכם את שנת 2023 וכל הקרה בקהילה: ההרצאות, קבוצות הוואטספ השונות, החיבורים ובעיקר החתונות היפות שזיהינו שנוצרות. סיכום תמציתי של יזמים שהשיגו אבני דרך משמעותיות במהלך השנה כל זאת באמצעות שיתוף פעולה, משאבים משותפים, קהילה זו הוכיחה את עצמה ככלי להצלחתם הקולקטיבית.

המשך קריאה »