בורג רם – ממנוף חשמלי בכיתה ג' לחברת פתרונות בתחום הבנייה

בורג רם

סיפורם של עמי חן ואלחן ירמייב,
בחורים צעירים ומוכשרים אשר הגיעו מהשטח והביאו לעולם הבנייה פתרונות רבים, בכיתה ג' הם יזמו ובנו מנוף חשמלי וזכו במקום הראשון במסגרת פעילות בבית הספר "כשרונות צעירים".
כיום, בעלים של חברת 'אלעמ טק בע"מ' חברה שמפתחת פתרונות וכלים חכמים בעולם הבנייה.
בקרוב, השניים יוצאים עם מוצרם הראשון "בורג רם" בורג אום חכם אשר חוסך ומפחית את זמן העבודה בצורה משמעותית.

מאחורי כל מיזם מסתתר סיפור יפה,
כך הבנתי זאת במהלך חיי העסקיים.

עמי ואלחן הגיעו אלינו ל-Seedbiz לפני כשלושה חודשים.
שני יזמים צעירים, רעבים אשר עברו כברת דרך ארוכה בעולם הבנייה.
עמי חן, מגיע מהתחום ובעלים של חברת בנייה ואלחן ירמייב עובד ב"תמר גרופ" והיה חלק מהפיצוץ הגדול של גשר מעריב בתל אביב הידוע.

איך הכל התחיל?

השניים הכירו בכיתה א' (גיל 6) בפרדס חנה על ספסל הלימודים.

"אני זוכר שהגעתי ללא כלי כתיבה ועמי הכין עבורי סט של כלים נחוצים לתלמיד, כבר אז הרגשנו את החיבור בינינו, אתה מכיר את זה שאתה מקבל ניצוץ לגבי אדם מסויים? זה בדיוק מה שקרה לעמי ולי, לא אשכח לעולם שחברינו לכיתה קראו לנו "עמי ותמי" במקום "עמי ואלי" וזאת בעקבות כך שהיינו רוב היום ביחד"

"בכיתה ג' במהלך פעילות בבית ספר, יזמנו ובנינו "מנוף חשמלי" וזכינו במקום הראשון במסגרת פעילות שנקראית "כשרונות צעירים", כבר אז הפנמנו שאנו יזמים בנפשנו ושבעתיד אנו נקדיש הרבה תשומת לב לכישרון שלנו".

עמי ואלחן גדלו ביחד מגיל 6,

"אלחן ואני היינו מסיימים את בית הספר ונשארים מחוץ לבית כדי לחפש עוד דבר חדש לבנות, להרכיב ולחדש, היו לנו דברים הזויים והיו גם דברים שאנשים התפלאו כיצד שני ילדים מצליחים לחשוב על פתרונות מוצרים חכמים כמו שביצענו, כמובן שבאותם זמנים היינו תמימים ולא ידענו באמת איך לעשות ביזנס מכל הדברים הללו"

עמי חן ואלחן ירמייב

כיצד נולד הרעיון של בורג אום חכם?

בכל ארגון קיימת חלוקה ברורה לכל תפקיד, כשכל עובד שעבר הדרכה מטעם הארגון, מוטלת האחריות להציג למנהליו  את כישוריו המקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. החלוקה למשימות במבנה הארגוני נעשית על ידי חלוקה למטלות בין עובדים וביזור סמכויות. כך, העסק מנוהל בצורה טובה ומסודרת יותר.

"הכל התחיל מטלפון של עמי אלי" מספר אלחן.

עמי התקשר אלי כעוס בטענה שנמאס לו מהברגים שנשברים לו במהלך העבודה מדי יום, לא רק נושא זה עצבן אותו אלא הזמן שהוא מקדיש לכך ומי כמונו יודעים שזמן שווה כסף. כמו כן, הסיטואציה הזו גורמת לכלי העבודה להיהרס ועובדים אשר פחות מקצועיים יכולים לגרום לכלים נזק גדול מאוד, אין צורך לציין כמה יקר כלי העבודה בתחום. 

מיד לאחר השיחה עם עמי התחלתי לשרטט את הבעיה שהעלה עמי ומיד העלתי את ההתנגדות "כיצד האום יכנס, השאר היסטוריה…" אומר אלחן בחצי חיוך.

Play Video

עמי ואלחן עברו כברת דרך, רשמו והגנו על המוצר, בורג רם, בפטנט וכיום הם בשלב של חיבורים לבעלי הון וחברות גדולות בתחום לצורך יצור המוצר והפצתו.

עמי ואלחן מבטיחים שזו רק ההתחלה וש"המגירה שלהם" מפוצצת בפתרונות חכמים בתחום הבנייה.

לצפייה ב-One Pager של בורג רם

שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *