שירותים נוספים

יש הרבה יתרונות לפיתוח גרסת MVP לאפליקציה בשלב הפיתוח הטכנולוגי, והיתרון הברור הוא שיש לכם מוצר עובד במזוודה. תוך חיסכון כלכלי משמעותי לעומת פיתוח מלא.

חנות דיגיטלית כזו שנבנית בצורה יסודית ונכונה, תדאג להגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאליים, תאפשר רכישה שאינה תלויה במיקום גאוגרפי, ובהתאם תשדרג את הרווחים.

כל בעל עסק יודע שהוא חייב ליצור נוכחות דיגיטלית, כזו שתהווה חלון ראווה לעסק, תפעל לקידומו ולהשגת לקוחות חדשים.

פרסום דיגיטלי ברשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, הפך להיות הדרך הבטוחה ביותר לקידום העסק נכון לימים אלה, והפער מהפרסום בטלוויזיה רק הולך וגדל (על פרסום בדפוס אנחנו כבר לא מדברים…). 

ניהול רשתות חברתיות באופן מקצועי ידרוש נגיעה במבחר תחומים העוסקים הן בשיווק והן במיתוג, ואף בהבנת הכלים הטכנולוגיים המאפשרים ביצוע יעיל, כמו אפיון ובניית אסטרטגיה, עיצוב חדשני התואם את שפת המותג, בניית אינטראקציה מוכוונת עם הגולשים, ועוד תחומים נוספים.

שירותי כתיבת תוכן שיווקי ואינפורמטיבי הכולל שימת דגש על כללי SEO ועל מונחי מפתח שנבחרו מראש, לכלל עמודי האתר, בין אם לעמודי נחיתה ובין אם לכל דף המצריך תוכן איכותי ועשיר שיעזור לקידום העסק.

אחת הדרכים היעילות לכוון טראפיק לביצוע המרה, כלומר להביא גולשים לביצוע פעולה המשרתת את העסק כמו השארת פרטים או קנייה של מוצר למשל, היא דרך יצירת דף נחיתה מושקע ועשיר המושך את הגולש, מעביר את המסר בחדות וביעילות.

נוצר הצורך להגיע למיקום גבוה במנוע החיפוש בחיפוש מילות מפתח איכותיות. ישנן שיטות וטכניקות רבות ושונות כיצד ניתן לשפר את המיקום, בין השאר דרך יצירת תוכן איכותי באתר, כתיבת קוד איכותית ורשת קישורים ענפה.

אסטרטגיה שיווקית הינה הקרקע והבסיס לכל פעילות שיווקית של העסק, תפקידה העיקרי הוא ליצור ביקוש למוצרי העסק גם אצל לקוחות קיימים וגם אצל לקוחות פוטנציאלים.