צריכים 
להראות   נתונים   ותוצאות   מוכחות   למשקיעים   רציניים?
לבדוק   היתכנות   עסקית   בחיסכון   כספי   משמעותי   לעומת   פיתוח   מלא?
מוצר   מוחשי   שיגרום   למשקיעים   להבין   למה   כדאי   להשקיע   בכם?
 אפליקציית MVP זה מה שאתם צריכים!

אפליקציית MVP

אנו ב-Seedbiz תמיד דואגים להעניק ללקוחות שלנו את הפתרונות הטובים ביותר לכן יצרנו שת"פ צמוד עם חברת BSX, המורכבת מצוות בכיר ומנוסה של מפתחי אפליקציות ומערכות מורכבות.

מאחורי החברה פרויקטים מצליחים רבים ביניהם חברות מובילות בתעשייה. בעזרת שיתוף הפעולה הנרחב והחיבור העסקי-טכנולוגי, נעניק לכם את השקט התעשייתי והנפשי שכל יזם זקוק לו על מנת שהפרויקט ימריא הכי גבוה שאפשר.

למה אני צריך אפליקציית MVP?

יש הרבה יתרונות לפיתוח גרסת MVP לאפליקציה בשלב הפיתוח הטכנולוגי, והיתרון הברור הוא שיש לכם מוצר עובד במזוודה. תוך חיסכון כלכלי משמעותי לעומת פיתוח מלא, אתם מקבלים מוצר איתו תוכלו לגשת למשקיעים ולגייס בין השאר את הסכומים הדרושים לפיתוח גרסה מלאה של האפליקציה. במקביל, תוכלו להציג גרסה מאופיינת ומעוצבת תוך מתן דגש על חוויית משתמש ופונקציונליות של כל מאפייני הליבה של האפליקציה.

מה כולל פיתוח אפליקציית MVP?

קונספט UX

אפיון קונספט - UX

עיצוב מסכים

עיצוב מסכים - UI

אפיון פונקציונלי

אפיון טכני וטכנולוגי

בניית וקישור המסכים

פיתוח פונקציונליות ולוגיקה

לשאלות ופרטים נוספים

בסופו של דבר, כדי לקרב אליכם תשומת לב והשקעות – תצטרכו מוצר מתפקד ויעיל.

זה בדיוק הרעיון מאחורי MVP – לייצר מוצר מתפקד עם כל המאפיינים המרכזיים והחשובים שבלעדיהם אי אפשר. את המאפיינים הנוספים שבלעדיהם האפליקציה עדיין תעביר את המסר המרכזי והמובדל, משאירים לשלב הפיתוח המלא, כאשר מסקנות שנגזרו והוסקו מיציאת ה MVP לשוק, עוזרות להבין ולשדרג בהתאם את הגרסה המלאה של האפליקציה.

התמקדות בערכי ומאפייני הליבה של האפליקציה יאפשר לכם לחסוך ולקבל את הפידבקים הדרושים, לאגור את נתוני המשתמשים החשובים ואף את היכולת לערוך שינויים וניסויים כדי למצות את כל הפוטנציאל הגלום ברעיון שלכם.

שאלות ותשובות

אפיון UX, עיצוב UI ופיתוח של כל מאפייני האפליקציה העיקריים כך שתהיה מוכנה להרצה ולהעלאה לחנויות.

כמובן. לאחר שבוצעו אפיונים מגוונים הכוללים חוויית משתמש, עיצוב מדוקדק ופיתוח טכנולוגי, תקבלו מוצר עובד שמכאן רק הולך ומתפתח. היתרון הברור שהפיתוח המלא מבוסס ומפותח בהתאם לפידבקים מהשטח, ולכן המשך הפיתוח על בסיס MVP הוא MUST.

  1. מתחילים בפגישות ברמה העסקית המכוונות את מטרות התהליך. 
  2. מיד לאחר מכן כותבים אפיונים – טקסטואלי, ומכינים Wireframes של כלל המסכים (UX).
  3. בונים קונספט ויזואלי UI , הכולל את עיצוב כלל המסכים על סמך אפיון חוויית המשתמש.
  4. פיתוח מסכי האפליקציה העיקריים על סמך האפיון והעיצוב מהשלבים הקודמים.
  5. העלאה לחנות לצורך פיילוט.

כמובן, פונקציונליות מלאה ובהתאם לכל מה שאופיין בהתחלה. בהתאם, רצוי שהאפליקציה תתמקד בפונקציית מאקרו עיקרית אחת שתבטא את הרעיון הראשי של האפליקציה.

תלוי במורכבות המוצר, בממוצע 4-6 חודשים.

אפשר לומר שזה קצת חסר אחריות לתת מחיר מדויק על מוצר שלא אופיין. בתחום פיתוח האפליקציות, למורכבות האפליקציה יש משקל רב, ולשימוש ביכולות מתקדמות כמו בינה מלאכותית AI או למידת מכונה ML כמו גם שימוש בחומרה במקביל לפיתוח, יש השפעה מרכזית על התמחור. כמובן שאפליקציה שלא מורכבת מדי מבחינת הפיתוח, מתומחרת נמוך יותר מאפליקציה מורכבת.

בעזרת MVP מתאפשר לגייס הון בצורה פשוטה יותר, מכיוון שיש כבר נראות איכותית למוצר  שניתן להציג למשקיעים ושותפים אסטרטגיים יחד עם הבנה של השלבים הבאים בפיתוח וקיצור הזמנים שלו.

נשמח לשוחח על אפליקציית MVP הבאה שלך