תוכנית פיננסית

רוצים לקלוע בדיוק למה שמשקיעים מחפשים ויזמים צריכים?
תנו לנו ליצור לכם תוכנית פיננסית יסודית.

מהי תוכנית פיננסית?

יש לכם מיזם ואתם תכף מגיעים לשלב גיוס ההון? התוכנית הפיננסית היא המסמך שהמשקיעים מסתמכים עליו לפני שהם אומרים לכם כן. התוכנית מורכבת ממחקר שוק מקיף, תוכנית עסקית ותחזית המתייחסת ל-5 השנים הקרובות שתעשה סדר לשני הצדדים ותאפשר לכם לגזור את הערכת שווי החברה במקסימום דיוק.

לשאלות ופרטים נוספים

מה מכילה תוכנית פיננסית מנצחת?

אפיון פונקציונלי

מחקר

ביצוע מחקר שוק מקיף, לרבות מחקר מתחרים.

עיצוב מסכים

הגדרות

הגדרה מדויקת ועניינית של יעדי המיזם ואבני הדרך (Roadmap).

קונספט UX

אומדן

חישוב ההכנסות ונתח השוק שהמיזם מתעתד לתפוס. על בסיס הנתונים ממחקר השוק).

בניית וקישור המסכים

חישוב

מיפוי ההוצאות התקורה, השכר והמשתנות וצפי ההכנסות בשלמותן אשר יוצרות את דו"ח רווח והפסד.

איך תוכנית פיננסית תעזור לי?

אם אתם רוצים לגייס כסף, אתם צריכים להוכיח למשקיעים הפוטנציאליים שאתם תוכלו להחזיר את ההשקעה שלהם ולייצר רווח. כדי לעשות זאת, המשקיע מעוניין לראות את המידע הרלוונטי ביותר: מהו המיזם, מה הוא עשה עד כה ומה הוא מתכנן לעתיד, מהו הפוטנציאל השיווקי והעסקי ואיך הוא מתנהל כרגע – עם תחזית לעתיד הקרוב והערכת שווי מדויקת ככל הניתן.

שום משקיע שיכבד את עצמו לא יסכים להשקיע בחברה שלא יכולה לענות על השאלות הקריטיות – ולכן כל מיזם חייב להחזיק בתוכנית פיננסית מפורטת שלא תשאיר מקום לשאלות – אלא רק להשקעות.

למה כדאי לכם ליצור תוכנית פיננסית עם Seedbiz?

התוכנית הפיננסית דורשת ניתוחים, דיווחים ומידע ממגוון מקורות, וזוהי אחת הסיבות שהחברה שלנו מונה מומחים מכל עולם היזמות והעסקים החל מכלכלנים, יועצים, אנליסטים ועוד, אשר כל אחד מהם תורם מהידע והניסיון שלו לכל חלק בתוכנית. בתור חברה אשר עוסקת בתחום כבר שנים, המיזמים שלנו מצליחים להגיע להשקעות גדולות יותר בפחות מאמץ בהשוואה לאלו אשר מעדיפות לייצר את התוכנית בכוחות עצמן – והן גם נהנות ממגוון רחב של שירותים נוספים תחת קורת גג אחת ובשקיפות מלאה.

חלק מהלקוחות שבחרו בתוכנית פיננסית עם Seedbiz

דבר המומחה

שאלות ותשובות

הכנה מראש היא תכונה חשובה בעולם היזמות, ואם יש לכם את האופציה – מומלץ שלא לחכות לרגע האחרון. בנוסף, הכנת תוכנית כזו כבר בהתחלה גם תעזור לכם לחזק את הסדר והארגון, לחדד את המטרות שלכם להיתפס כיותר רציניים בקרב משקיעים ושותפים אסטרטגיים. אחרי הכל, משקיעים משקיעים ביזמים עצמם ובצוות שלהם – ואם הוא מסודר, זאת כבר התחלה טובה.

בוודאי. צוות המומחים שלנו מעורה בכל מה שקורה בעולמות העסקיים השונים, ודואג להיות מעודכן בכל מידע חשוב ולהחזיק בקשרים הנכונים. כל מחקר שלנו מתבסס על המגמות החדשות ביותר בהתאמה מלאה לצרכים של המיזמים המודרניים.

כל משקיע רוצה להבין שיש בסיס לחברה שמבקשת ממנו את הכסף שלו, או בקצרה: משקיעים שמים את הכסף שלהם על אופציה שאמורה להחזיר להם את הסכום ויותר מכך – כמה הכנסות צפויות להיות ומאיפה, כמה הוצאות צפויות להיות ומהו היחס שלהן לעומת ההכנסות, וכמובן היכולת של המיזם להפוך לעסק מצליח.

התוכנית העסקית חשובה מאוד, אך ללא תוכנית פיננסית שמביאה לידי ביטוי את המספרים של המיזם, את צפי ההכנסות, סוגי ההוצאות, צפי לרווח-הפסד, מההשקעה הנדרשת להגעה לאבני דרך בתוכנית העסקית. בלי תוכנית פיננסית שמסוגלת להראות למשקיע את הפוטנציאל העסקי במספרים, אף משקיע או שותף אסטרטגי לא יוכל להתייחס להצעה שלכם ברצינות. ועל כך יעידו אינספור מיזמים מבטיחים שלא חישבו את הצעדים הפיננסיים שלהם נכון ונכשלו רק בגלל סיבה זו. אל תכנסו לסטטיסטיקה, הסתמכו על פעולות רק לאחר שבחנתם את הנכונות והיכולת הכלכלית שלהן.

נשמח לשוחח על התוכנית הפיננסית שלך