הכנה לפגישה עם משקיע

יש לכם פגישה עם משקיע אסטרטגי?
מחקרים מראים כי הכנה מוקדמת תשפר את אחוזי ההצלחה שלכם פלאים

מהי הכנה לפגישה עם משקיעים?

פגישה עם המשקיעים היא אחד השלבים המורכבים ביותר בדרך שלכם לגיוס הון במטרה לממש את אבני הדרך הבאות שלכם במיזם,

מדובר למעשה בסימולציה בה תבינו לעומק איך המשקיע חושב, מה מניע אותו ומעניין אותו – ובאיזה מידע אתם באמת צריכים להתמקד כדי לעשות זאת בדרך הנכונה.

לשאלות ופרטים נוספים

מה כוללת הכנה לפגישת משקיעים?

אנו נתאם עמכם פגישה בה תוכלו להציג את המיזם בדרך ובשפה שלכם, בה ניתן לכם להתבטא בחופשיות. בחלק השני שייערך לאחר המצגת, אנו ניתן פידבק בו נסמן את החוזקות והחולשות של הפגישה, ביחד עם הצגת שאלות נפוצות, התנגדויות – ואיך לענות להן בחוכמה ובאפקטיביות.

בפידבק שלנו אנו נתרכז בעיקר בהבנה של כיצד המשקיע חושב – אילו נקודות יעניינו אותו יותר ואלו פחות, איך תמכרו את המוצר בצורה שתגרום לו להבין שמדובר באפיק השקעה אופטימלי, ועוד נקודות שיחזקו את סיכויי ההצלחה שלכם לגייס את ההון.

איך ההכנה תעזור לי לגייס?

לדבר בשפה של המשקיעים – להרבה יזמים (בעיקר טכנולוגיים) יש נטייה לדבר יותר מדי על המוצר ופחות על העסק ודרך הפעולה שלו, מה שגורם למשקיע לאבד עניין.

אנו נכין אתכם, נמקד ונסביר איך להשתמש בשפה של המשקיעים. מה שיאפשר לכם לבצע הצגה ממוקדת ועניינית ובעצם פגישה אופטימלית עבור 2 הצדדים.


הכנה לשאלות נפוצות והתנגדויות – בסימולציה נעלה בפניכם את השאלות שחוזרות על עצמם ע"י משקיעים ונעזור לכם להכין התנגדויות, ככה שתהיו פחות מופתעים ויותר מוכנים לפגישה הבאה עם המשקיע.

למה כדאי לכם לבצע את ההכנה לפגישה עם Seedbiz?

סידביז היא חברה אשר מציעה שירותים רבים גם לבעלי רעיון, גם ליזמים וגם למשקיעים, ולכן יש לנו יתרון משמעותי בזכות העובדה שאנו מכירים את עולם היזמות מכל צדדיו. 

בנוסף, היזמים שזכו לליווי שלנו כבר הצליחו לגייס מעל 50 מיליון ש"ח ממגוון משקיעים וקרנות הון, הנובעים בין היתר מהיכולת שלנו להבין בדיוק מה עובר בראש של המשקיע.

יתרון נוסף הוא רשת המשקיעים הענפה שלנו, הכוללת לא מעט משקיעים שישמחו לשמוע על רעיונות מבריקים בעלי פוטנציאל עסקי משמעותי – במידה ותוכיחו לנו את יכולת ההצגה שלכם, נשמח לבחון את האופציה לחבר אתכם לגורמים שהכי מתאימים לכם ולהם.

חלק מהלקוחות שבחרו בהכנה לפגישת משקיעים עם Seedbiz

דבר המומחה

שאלות ותשובות

טעות נפוצה של יזמים רבים היא להתמקד בידע על המוצר והמיזם במקום להתרכז רק בדברים אשר מעניינים את המשקיע. אין ספק שהשקעתם רבות בפיתוח, אבל מה שמעניין אותו הוא איך אתם מתנהלים, מהו הפוטנציאל הפיננסי, היתרון התחרותי שלכם וערוצי הרווח השונים והאסטרטגיה למימוש היעדים – וכדי לעשות זאת בצורה חלקה ומקיפה, מומלץ בחום לבצע הכנה מוקדמת.

בהחלט! אנו נשמח לסקור את הפעולות שהובילו אתכם עד לכאן, וניתן פידבק מותאם הכולל הכנה לפגישות עתידיות על סמך המידע שסיפקתם.

לא, כל אחד מוזמן משתי סיבות פשוטות:

  • תמיד יש מקום להשתפר.
  • לכל סבב יש את החוקים שלו, ומומלץ לבצע הכנה בהתאמה מלאה לכל שלב

אכן כן. הזמן של כל אחד מהם יקר, ולכן בסידביז אנו מוודאים שהיזם והמיזם מוכנים בצורה אופטימלית לפגישה עם משקיעים. לאחר ההכנה, נשמח לתאם ביניכם לבין המשקיעים שנראים הכי רלוונטיים.

אנו מבצעים הכנות לכל סוגי ההשקעות, בין אם מדובר במשקיעים פרטיים, קרנות הון סיכון ובעלי עניין.

נשמח לשוחח על גיוס ההון למיזם שלך