פיתוח אפליקציה

פיתחנו שיטה שמייעלת באופן משמעותי את תהליך הפיתוח ומאפשרת ליזמים לפתח מוצרים איכותיים שמשתמשים ולקוחות באמת צריכים. 

השיטה הייחודית שפיתחנו עוזרת ליזמים לחסוך המון כסף בשלבי הפיתוח ובנוסף דואגת שהמוצר ייפותח ע"י הצוותים המקצועיים והמנוסים ביותר לתחום בו עוסק המיזם.

מהם השלבים בפיתוח אפליקציה?

אפיון פונקציונלי

אפיון פונקציונלי וחווית משתמש UX

הכולל מחקר מתחרים ומוצרים דומים בשוק, ניתוח ומסקנות, הגדרת פרסונות ויעדים, תרשימי זרימה מוכווני תסריטי שימוש וסקיצות מסכים פונקציונליים.

עיצוב מסכים

עיצוב ממשקים UI

מיתוג והטמעתו בלוגו ואובייקטים גרפיים לאורך האפליקציה, הכנת קונספט ויזואלי, עיצוב מלא של ממשק המשתמש לפי תסריטי השימוש והאפיון הפונקציונלי.

בניית וקישור המסכים

אפיון טכנולוגי

שלב זה הכרחי על מנת לתת תיקוף טכנולוגי לאפיון הפונקציונלי. מנתח מערכות מומחה עובר פרט פרט ומעדכן במסמך האפיון את כל האובייקטים והאלמנטים הנדרשים על מנת להגיע ליכולת הפיתוח באופן מדויק. הוא מסיק על הטכנולוגיות בהם ייעשה שימוש בפיתוח וסוגר הרמטית את כל ההוראות למימוש הפונקציונליות. זהו למעשה ספר ההוראות למתכנתים, ובתפקידו המשני משמש לוידוא ההיתכנות הטכנולוגית של המיזם לצד בקרה על איכותו.

אפיון פונקציונלי

איתור בית התוכנה המתאים והמומחה ביותר לתחום

לאחר שיש בידי הלקוח את כל החומרים להכנת המתכון, כלומר את כל האפיונים, העיצובים, המטרות והיעדים, סידביז דואגת שהפיתוח יתבצע על ידי בית התוכנה המתאים ביותר למוצר המתבקש. לסידביז קשרים נרחבים בתעשייה, ואנו עובדים עם בתי תוכנה במגוון התמחויות, החל מסייבר, גיימינג, פינטק ועד AI, BI, ML ואלגוריתמיקה מותאמת. כל בית תוכנה מומחה בתחומו, וסידביז דואגת לאתר עבור הלקוח את המקום הטוב ביותר עבורו לפיתוח לצד מחירים אטרקטיביים ובלעדיים.

עיצוב מסכים

בחינת ההצעות מבתי התוכנה

ע"מ לדאוג לאינטרסים של היזם מכל הבחינות – בהמשך לשלב הקודם ולאור קשריה העסקיים הנרחבים, סידביז עובדת בסינרגיה עם מספר רב של בתי תוכנה המתמחים כל אחד בתחום שונה. כאשר אנו מבצעים את מלאכת האיתור, אנו משווים מספר הצעות מבתי תוכנה רלוונטיים, ובתהליך שקוף עם הלקוח מגיעים לבחירת בית התוכנה הרלוונטי ביותר שעונה על הדרישות החשובות של המוצר ושל הלקוח במקביל.

קונספט UX

ליווי לאורך תהליך פיתוח האפליקציה

ובשלבים נדרשים בנקודות מפתח – לאחר שנבחר בית תוכנה למימוש המוצר ופיתוח הפרויקט, הלקוח לא נשאר לבד במערכה. סידביז מציעה את יכולות הליווי המקצועיות שלה עד לרמה פרונטלית בה גם נגיע איתך לפגישות, ודואגת בכך שהחל משלב הפיתוח הראשוני ועד לסיומו ואף לאחריו – הלקוח יוכל להתייעץ ולקבל מענה טכנולוגי מהימן ובלתי תלוי, כך שתמיד ירגיש שלא "עובדים" עליו ויהיה בעומק העניינים של התהליך.

לשאלות ופרטים נוספים

למה לפתח אפליקציה עם סידביז?

שיטה ייחודית 

המשלבת בניית יסודות חזקים עם דגש על אפיונים פונקציונליים מוכווני משתמש לצד אפיונים טכנולוגיים איכותיים, שילוב אנשי מקצוע ממגוון תחומים רוחביים הרלוונטיים לאפיון ופיתוח האפליקציה ואיתור בית התוכנה המתאים ביותר לפיתוח המוצר בנישה המבוקשת. בכך סידביז דואגת לכל פרט בשרשרת התהליך תוך שימת דגש על איכות אנשי המקצוע המובילים למטרה.

ליווי מקצועי בכל שלבי הפיתוח 

סידביז דואגת ללקוחות שלה לראש שקט ומוודאת שתהליך הפיתוח העמוס יהיה בהיר וישים עד להשגת המטרות. החל מהקניית בסיס חזק ויציב בעזרת מחקרים, אפיונים ועיצובים, דרך איתור בית התוכנה המתאים ותוך ליווי מתמיד לאורך הפיתוח ועד שלבי תחזוקה, שימור ושדרוג – סידביז תדאג שתמיד תהיו בעניינים ותקבלו את העלות והמידע הרלוונטי המדויקים ביותר עבורכם.

פיתוח מוצר שבאמת צריכים 

בעזרת שילוב אנשי מקצוע ממחלקות משיקות ובעיקר מהתחום העסקי, סידביז מגבירה באופן משמעותי את היכולת לפתח מוצר שתהיה לו היתכנות כלכלית בשוק. כאשר כל המחלקות מתאחדות בשביל הלקוח, מתקבלת תוצאה רחבה שדואגת לחשוב על כל פרט בדרך למוצר המנצח.

הוכחות בשטח 

מוזמנים להתרשם מהשיגי המיזמים שליווינו – למעבר לבמה של סידביז

שאלות ותשובות

סידביז דואגת לכל התהליך המקדים המקנה את הבסיס לפיתוח. זה כולל את האפיון הפונקציונלי מוכוון המשתמשים, את עיצוב מסכי ממשקי האפליקציה, את הדמו האינטראקטיבי המאפשר בדיקות משתמשים חשובות והצגה למשקיע, ואת האפיון הטכנולוגי המעגן את הטכנולוגיה סביבה תפותח האפליקציה ומתקף את הפונקציונליות שבה. לאחר שיש בידי הלקוח את כל אלו ובעזרת קשריה העסקיים והטכנולוגיים הנרחבים, סידביז מאתרת את בית התוכנה המתאים והמומחה ביותר לנישה המבוקשת, וממשיכה גם בליווי כל תהליך הפיתוח מול אותו בית תוכנה עד לסיום הפרויקט.

אחד העקרונות החשובים שיש לנו בסידביז, הוא לוודא שאנו לא יוצאים לכבוש את העולם בלי שיש לנו את המסקנות הנדרשות. ללא היכולת לתקף את המיזם סביב היתכנות עסקית וללא מחקר שוק עסקי מתאים שיבדוק את דרישות המשתמשים, רוב הסיכויים שיתקבל מוצר שלא באמת צריכים אותו בשוק. סידביז דואגת למנוע מצבים כאלו, כאשר מומחים מהמחלקה העסקית משולבים בתהליך הטכנולוגי ולאורך האפיונים, מה שמגביר באופן כמעט וודאי את סיכויי האפליקציה והמוצר להיות רלוונטיים לשוק ונאמנים למודלים העסקיים שלה וליכולתם להתבטא כראוי בתוצרי האפיון הפונקציונלי והטכנולוגי.

כאשר יזם פונה לבית תוכנה כללי או שאינו מומחה לתחום הנישה הרלוונטית ואין את הניסיון הדרוש בתחום זה, בית התוכנה יתמחר גבוה וייקח מרווח של 150%-200% בעלות הכוללת, מכיוון שאין לו את היכולת לדעת בדיוק מה נדרש ממנו לבצע. בעזרת הניסיון של סידביז בליווי מבחר תחומים ואיתור בתי תוכנה רלוונטיים וייחודיים לתחומם, ייחסכו עבור לקוחותינו גם כאבי ראש וגם לא מעט כסף.

בחירת בית תוכנה שאינו מותאם ותפור לדרישות המוצר והאפליקציה, יפגע בתהליך השוטף של הפיתוח והמוצר ייבנה בצורה לא יעילה ו"עקומה". היכולת של בית תוכנה מותאם להעניק ניואנסים רלוונטיים הוא פרייסלס, וחוסר ביכולת כזו יוביל להפסדי כסף ניכרים גם במהלך תהליך הפיתוח וגם לאחריו, וכמובן הלו"ז יתעכב ולא יעמוד ביעדי הפרויקט. לסידביז כאמור יש קשרים נרחבים עם בתי תוכנה ייעודיים וייחודיים ובאפשרותנו (וחובתנו) לדאוג לשידוך המושלם.

בסידביז אנו דוגלים בכך שכל שלב בתהליך מסוים יבוסס על קודמו ולא משנה איזה שירות ניתן ללקוח. כך גם קורה בתהליך פיתוח אפליקציה בסידביז. כפי שבענף הבנייה יודעים שצריך לדאוג ליסודות ורק לאחר שהכל מהודק יוצקים את הבטון, כך האפיון הפונקציונלי משרת את המשך שלבי הפיתוח. הוא הבסיס להכל, אחרת הבנייה והפיתוח נבנים "עקום", וזה קריטי בשלב זה בעיקר כי יכול להשפיע על בחירת טכנולוגיה לא מתאימה לפיתוח. בנוסף, האפיון מכיל בתוכו תובנות שעולות בנוגע למחקר שוק, מוצר, מתחרים ובעיקר משתמשים, ולכן מידת הוודאות להצלחה גוברת.

נשמח לשוחח על האפליקציה שלך