צריכים 
לקדם   את   המיזם   בעוד   שלב   ולהפוך   את   הרעיון   לאפליקציה?
הוכחה   ויזואלית   ואינטראקטיבית   שיש   היתכנות   לרעיון   ולמיזם   שלכם?
מוצר   שיעזור   לכם   לחקור   ולהבין   האם   הרעיון   שלכם   מוצלח?
 דמו אפליקציה זה מה שאתם צריכים!

דמו אפליקציה

אנו ב-Seedbiz תמיד דואגים להעניק ללקוחות שלנו את הפתרונות הטובים ביותר לכן יצרנו שת"פ צמוד עם חברת BSX, המורכבת מצוות בכיר ומנוסה של מפתחי אפליקציות ומערכות מורכבות.

מאחורי החברה פרויקטים מצליחים רבים ביניהם חברות מובילות בתעשייה. בעזרת שיתוף הפעולה הנרחב והחיבור העסקי-טכנולוגי, נעניק לכם את השקט התעשייתי והנפשי שכל יזם זקוק לו על מנת שהפרויקט ימריא הכי גבוה שאפשר.

למה אני צריך דמו לאפליקציה?

תכל'ס, יש הרבה דרכים ואפשרויות להמחשה של מוצר באופן ויזואלי. אפשר לעצב מצגת מושקעת, One pager, סקיצות של תבניות מעוצבות, צילומי מסך מאתר וכו׳, אבל בשורה התחתונה, כולן נוצרו למטרות אחרות והן לא ממחישות דימוי של המוצר האמיתי. זה בדיוק מה שבא לפתור דמו אפליקציה.

מה כולל דמו אינטראקטיבי?

קונספט UX

אפיון קונספט - UX

אפיון פונקציונלי

אפיון פונקציונלי

עיצוב מסכים

עיצוב מסכים - UI

בניית וקישור המסכים

בניית וקישור המסכים

לשאלות ופרטים נוספים

דמו ויזואלי לאפליקציה יאפשר לכם להציג הדמייה חיה ובועטת שתכלול בין השאר אפיון UX ועיצוב UI של המסכים בממשק

בניית דמו אינטראקטיבי מהווה הצהרת כוונות ושלב ראשון בדרך לפיתוח מלא של אפליקציה, והוא מאפשר הצצה ראשונית לעבר התוצר הסופי. בעזרתו ניתן לקבל פידבקים ותגובות, להציג הוכחה נוספת למשקיע שמעוניין להשקיע, ובעיקר להתחיל להניע את התהליך של פיתוח המוצר עליו חלמתם.

כל אלו ועוד יאפשרו לכם לחוות באופן ראשוני כיצד תהיה האפליקציה לאחר סיום פיתוח ויציאה לשוק, ובהתאם – הדמו יקנה לכם נקודת בסיס יציבה עליה יתבססו השלבים הבאים של פיתוח האפליקציה המלאה.

שאלות ותשובות

אפיון UX ועיצוב UI מלא למסכי האפליקציה כולל יוזר פלואו אינטראקטיבי. מוצר ויזואלי מרשים, ממנו נשאר רק לבצע אפיון טכני ולצאת לפיתוח האפליקציה.

כמובן. השלבים הראשונים של הפרויקט – אפיון UX ועיצוב UI מהווים 40%-30% בדרך כלל מסך הפרויקט. כאשר תחליטו על פיתוח האפליקציה, התהליך יוטמע על סמך השלבים שבוצעו בדמו.

ניתן לבצע דמו שיכיל מספר עמודים עיקריים בסיסיים אשר מעבירים את המסר ואת החוויה העיקרית של המשתמשים באפליקציה. לדמו מסוג זה תהיה את אותה הפונקציונליות, האפיון, העיצוב וחוויית המשתמש האינטראקטיבית כמו בדמו המלא, אך כמובן בהתאם למוגבלות המסכים העיקריים שנבחרו.

  1. מתחילים בפגישות ברמה העסקית המכוונות את מטרות התהליך. 
  2. מיד לאחר מכן כותבים אפיונים – טקסטואלי + Wireframes של כלל המסכים (UX).
  3. בונים קונספט ויזואלי UI , הכולל את עיצוב כלל המסכים על סמך אפיון חוויית המשתמש.
  4. מייצרים דמו אינטראקטיבי לחיץ המקשר בין המסכים שאופיינו ועוצבו, עד לקבלת מוצר איכותי ביד.

לקיחת כל מסכי האפליקציה שאופיינו ועוצבו, ובניית קישור והנפשה ע״פ הפונקציות והפעולות של המשתמש באפליקציה.

בממוצע בין חודש לשלושה חודשים (תלוי בגודל ומורכבות האפליקציה).

30-40% מעלות פיתוח מלא (ברוב הפרויקטים שהם לא עתירי טכנולוגיה).

כאשר היזם יוצא לגייס משקיע או שותף/שותף אסטרטגי, במיוחד בשלבים הראשונים, עליו להראות התקדמות וחובה עליו להמחיש את המוצר ולכן דמו יכול לשפר את יחס ההמרה בסגירת עסקאות עם משקיעים/שותפים אסטרטגיים.

יציאה למשקיעים – גיוס הון/שותפים לא רק על סמך רעיון ומצגת, אלא גם בעזרת המחשה של המוצר יחד עם הבנה טובה יותר לגבי המשך פיתוח המוצר.

נשמח לשוחח על דמו האפליקציה הבא שלך