ניהול קמפיין ממומן

"שיווק כבר לא עוסק בדברים שאתם מייצרים אלא בסיפורים שאתם מספרים"

ניהול קמפיינים ממומנים

ניהול קמפיין ממומן הוא הדרך היעילה ביותר אם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם בצורה המהירה והגדולה ביותר, ואם כן – אז הגעתם למקום הנכון!

פרסום דיגיטלי ברשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, הפך להיות הדרך הבטוחה ביותר לקידום העסק נכון לימים אלה, והפער מהפרסום בטלוויזיה רק הולך וגדל (על פרסום בדפוס אנחנו כבר לא מדברים…). 

היום כולם בתוך הסמארטפון, ומה שנמצא בתוכו – חודר באופן גלוי וסמוי למוחות המשתמשים

ניהול קמפיין ממומן הוא אינו דבר פשוט. קודם כל, צריך תקציב למימון הפרסום (בשונה מקידום אורגני SEO). לשם כך, נוצר מודל PPC – Pay Per Click שמטרתו למעשה היא ייעול הקמפיין והפנייתו לקהל ממוקד ומובדל.

התשלום מבוצע רק עבור קליקים על מודעת הקמפיין, ובהנחה שרק מי שאכן מעונין בשירות ילחץ על המודעה, ההוצאות והזמן פרסום יקטנו – ומכאן ההתייעלות.

מאפייני ניהול קמפיין ממומן

01

אפיון מדויק

02

הגדרת קהל היעד

03

בניית אסטרטגיה

04

יצירת קריאייטיב

05

עיצוב גרפי מותאם

06

העלאת פוסטים מתוזמנים

07

A/B TESTING

מנהל קמפיין ממומן כאן אצלנו ב Seedbiz ידאג שהמטרות העסקיות בבסיס הקמפיין יושלמו במלואן, וזאת תוך שימוש במספר תחומי התמחות:

שיווקית
בעולם הדיגיטל העשיר, אנליטית כדי לייעל תהליכי תקציב, טכנולוגית כדי להשתמש במיטב הכלים המאפשרים זאת, עיצובית כדי ליצור חוויה ויזואלית שמדברת בעד עצמה, אבל הכי חשוב בעינינו היא היצירתיות שתיתן חותם על קמפיין ייחודי ועוצמתי.

מנהל הקמפיין שלנו יידע למקד את הקהל בצורה הכי אופטימלית, ויגיע ללקוחות הכי פוטנציאליים לעסק שלכם. הוא ידאג שהקמפיין ישרת את מטרתו העיקרית (לידים, מעורבות,קליקים,לייקים ועוד) דרך כל הכלים המקצועיים שיש לערוץ הפרסום לתת.

מנהל הקמפיין בעיקר ידאג לכם לקריאייטיב מדויק ועיצוב עוצמתי, ועוד יותר חשוב, יהיה עקבי ומקצועי לאורך זמן, זמן שדרוש כדי לבצע אופטימיזציה למיקוד הקהל, לבדיקות פופולריות של איזו מודעה יותר טובה למטרתה, לייעול מודל התמחור ולשיפור מתמיד בתוצאות הנדרשות.

 

בעלי עסקים בכל העולם כבר יודעים שהם לא יכולים להרשות לעצמם להישאר מאחור ועליהם להיות נוכחים ואף מובילים גם ברשתות החברתיות, כדי להרחיב את מעגל הלקוחות.

בשביל לעשות זאת ״כמו שצריך״ רצוי לגייס מנהל קמפיינים מקצועי, כאן אצלנו ב-Seedbiz, ולקבל ראש שקט באשר לתוצאות. נסו אותנו!

יש לך שאלה? יצירת קשר